Bayi Girişi
Anlık
Yarın
31° 31° 19°

Hytera Ürünler

Hytera Communications Corporation Limited (Hytera), profesyonel kablosuz iletişim cihazlarını tedarik eden, ilk beş dünya lideri tedarikçiden biridir. Hytera, yenilikçi ve profesyonel iki yönlü telsizler, kablosuz bağlantı noktası sistemleri ve hizmetlerini sunarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır. Hytera, teknik başarılarının, AR-GE yeteneğinin ve tüm dünyadaki satış ağının avantajlarını kullanarak, müşterilerine başarılı katma değerli ürün ve hizmetler sunmayı ve böylece müşterilerinin uzun vadeli büyümesine destek olmayı hedeflemiştir.

Hytera’nın merkezi, Shenzhen’de bulunmaktadır ve Çin’deki profesyonel iki yönlü telsiz ve kablosuz bağlantı noktası sistemleri konusunda faaliyet gösteren en büyük üretim üssü ve AR-GE departmanına sahiptir. Hytera’da üç laboratuar ve iki AR-GE merkezi (yüksek frekans laboratuarı, genel standart laboratuarı, çevresel test laboratuarı; kablosuz mühendislik AR-GE merkezi ve dijital bağlantı noktası sistemleri AR-GE merkezi) işletilmektedir. İşletmesinde, %35’ten fazlası yüksek lisans ve doktora derecesine sahip olan 700'den fazla AR-GE mühendisi çalıştıran Hytera, profesyonel kablosuz iletişim konusunda 100’den fazla temel ve yenilikçi teknolojinin sahibidir. Hytera, müşterilerine katma değer sağlamak için tüm ürünleri için bağımsız IPR almıştır. Ürünlerin çoğu FCC, CE sertifikaları ve Rusya, Kanada ve Güney Afrika vb gibi 70 ülke’de geçerli diğer sertifikalara sahiptir. Hytera Çin’deki TETRA teknolojisi üzerisinde usta olan tek üreticidir ve Çin profesyonel kablosuz iletişim alanında standartları belirleyen bir firmadır.

Hytera Merkez Bina Giriş

Hytera Merkez Bina

Hytera Sergi Salonu

 

 

 

Environment Laboratory 

 Office

Customer Service Center

 

Hytera, iştirakler, şube ve servis merkezleri şeklinde İngiltere, ABD, Rusya, Endonezya, Hindistan ve Hong Kong’ta daha etkin yerel yönetim sağlamak için dünya çapında satış ve servis ağı kurmuştur. Bu ağın avantajlarını kullanarak Hytera, tüm dünyada 80'den fazla ülke ve bölgede ürün satmaktadır. Hytera on yıl içinde Çin'de en fazla satış gelirini elde etmiştir ve Hytera’nın AR-GE, üretim ve satış yetenekleri Hytera’nın on yıllarca Çin’deki birinciliğini ve iki yönlü telsiz ve bağlantı noktaları konusundaki Çin pazarındaki % 60’In üzerindeki payını korumasını sağlayacaktır.  Hytera, APCO, TETRA MoU ve BM’in yetkili tedarikçisi üyesi olarak, profesyonel kablosuz iletişim alanında giderek artan önemli bir rol oynamaktadır.

Hytera gelecekte de, müşterileri için değer ve başarı sağlama konusundaki çalışmalarına devam edecek ve dünyada oldukça tanınan bir marka oluşturacaktır.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret76402