Bayi Girişi
Anlık
Yarın
31° 31° 19°

J-Tech Ürünler

1980'li yılların başlarında özellikle Halk Bandı Telsizlerin Türkiye Telsiz piyasasına girmesi ile birlikte her elektronik üründe olduğu gibi aksesuar ve yedek parça ihtiyaçları ortaya çıkmıştır. Ürün Distribütörlerinin tekelinde olan bu pazarın zaman içerisinde son kullanıcıya ağır gelmesi üzerine bazı telsiz firmaları yurtdışından ithal ettikleri aksesuarlarla son kullanıcılara ve bayilere yan sanayi ürün temininde bulunmuşlar fakat distribütör fiyatlarının vermiş olduğu avantaj ile kar marjlarını aynı dengede tutarak son kullanıcıyı kendilerine mahkum etmişlerdir. 

Bu mahkumiyet kalite sorunu olmaması durumunda katlanabilir olmakla birlikte bazı sömürücü firmaların düşük kalitede ürünleri aynı yüksek fiyatlarla müşterilerini kandırarak akıl almayacak rantlar sağlamışlardır. Bu durum dürüst  ve yapıcı firmaların ürünlerinin de adını kötüye çıkarmasına neden olmuştur.

  

Jozertechh (J-Tech) Güvenlik Ürünleri 1990'lı yılların sonlarında bir hayal ürünü olarak başlamıştır. Özer Özgül tarafından bir çok msn, yahoo gibi sosyal web sitelerinde Takma İsim (Nick Name) olarak kullanılırken, her zaman bu isim altında bir firma kurma hayali zaman içerisinde kanunların yabancı isim olarak algılaması dolayısı ile mümkün olmamakla beraber 26 Temmuz 2007 tarihinde Özgül İletişim Telekom. Ltd. Şti. olarak kuruluş yapan firmamız Jozertech kısaca J-Tech adı altında Güvenlik Ürünleri ve Telsiz Aksesuarları alanında markalaşmayı başarmıştır.

Bu başarının altında; hiç bir maddi veya manevi güce yandaşlık yapmadan, hiçbir firmayı kayırmadan, doğru ve dürüst bir politika gütmesi ile birlikte ucuzuna kaçmadan, kaliteli ürünleri ucuza satmak ve bu kaliteden taviz vermemek yatmaktadır. Jozertech birçok insanın düşündüğünün aksine yabancı bir isim değil içerisinde kurucumuz Özer Özgül'ün adı geçen ve Teknoloji içeren bir oluşumdur.

Son kullanıcının ve bayilerin hesaplı fiyatlarla kaliteye kavuşması amacıyla sektördeki eksikliğin farkında olan Özgül İletişim Telekom. Ltd. Şti. de bu sebeple ilk ürün olarak J-Tech El Dedektörlerinin ithalatını gerçekleştiren Jozertech ilk fırsatta Telsiz Kulaklıklarının da piyasada aranılan kalitede ve fiyatlarda sunulmak amacıyla kendi adı ile ithalatını gerçekleştirmiştir.

2012 başlarında ise J--Tech Şerit Bariyerler ile ürün portföyünü genişletmiştir.

Rant'ın ötesinde ilk düşündüğümüz şeyin hala arkasında olarak her zaman Askeriye ve Emniyet Birimlerinin yanında olacağımıza söz vererek gerekli indirimleri her daim uygulayacağımıza söz veriyoruz.

En büyük referansımız olarak J-Tech Markasını Askeri Telsiz Kulaklıklarında görebilirsiniz.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret76402