Bayi Girişi
Anlık
Yarın
31° 31° 19°

Anasayfa

 

Jozertech (J-Tech) Güvenlik Ürünleri 26 Temmuz 2007 tarihinde Özgül İletişim Telekom. Ltd. Şti. olarak kuruluş yapan firmamız Jozertech kısaca J-Tech adı altında Güvenlik Ürünleri ve Telsiz Aksesuarları alanında kısa sürede markalaşmayı başarmıştır.

Ürün portföyünde Telsiz Kulaklıkları, Telsiz Kılıf ve Antenleri, El Dedektörleri ve Şerit Bariyerler başlıca ürünleri arasında yer almıştır.

Hytera Communications Corporation Limited (Hytera), profesyonel kablosuz iletişim cihazlarını tedarik eden, ilk beş dünya lideri tedarikçiden biridir. Hytera, yenilikçi ve profesyonel iki yönlü telsizler, kablosuz bağlantı noktası sistemleri ve hizmetlerini sunarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmıştır. Hytera, teknik başarılarının, AR-GE yeteneğinin ve tüm dünyadaki satış ağının avantajlarını kullanarak, müşterilerine başarılı katma değerli ürün ve hizmetler sunmayı ve böylece müşterilerinin uzun vadeli büyümesine destek olmayı hedeflemiştir.

Türkiye Distribütörü AIR, Motorolanın EMEA bölgesinde ki (2007-2010) en büyük distrubitör olarak, ticari, endüstriyel, devlet ve kamu güvenliği, ulaşım sektörlerine bilgi teknolojileri, profesiyonel haberleşme çözümlerinin kurulumunu ve yürütülebilirliğini sağlayan öncü bir teknoloji firmasıdır. AIR, 1990 yılından başlayarak, ABD, Afrika, Avrupa ve Orta Doğu'da dokuzu direk, 60'ı partner ülkelede ofisi olmak üzere büyümeye devam etmektedir.

AIR, aralarında geniş bantın da bulunduğu TETRA, Komut yönetimi, AVL/GPS, Haberleşme sistemleri testi, kablosuz kapsama, acil durum haberleşmesi, sistem entegrasyonu ve talebe göre çözüm üretimi sağlayan geniş çeşitlilikteki profesyonel çözüm ve ürünler sağlamaktadır. Ürünlerimizin portföyü, işlerinizi gerçekleştirmek için gerekli olan, rekabetçi ve uygun fiyat desteğini sağlar niteliklerdedir. Sitemizde dolaşaraktan, AIR' ın sizin için neler yapabileceğini görebilirsiniz.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret76402